• Symbiosys Alflorex 15 Kapsułek

SYMBIOSYS Alflorex to jedyny produkt w Europie, który zawiera unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby. Uzupełnia mikrobiotę w bakterie Bifidobacterium.

Gramatura 15 kaps.
Chwilowy brak towaru
41.98 -13% 36.47
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
41.98
e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty we Wrocławiu w punkcie (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty we Wrocławiu w punkcie (przedpłata) 0
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 16.99
Kurier (Pobranie) 22
Dostępność Produkt chwilowo niedostępny

SYMBIOSYS ALFLOREX® wspiera równowagę mikrobioty jelitowej

SYMBIOSYS Alflorex® to suplement diety, który wspiera równowagę Twojej mikrobioty jelitowej. SYMBIOSYS Alflorex® jest jedynym produktem w Europie, który zawiera unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624®, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby. Szczep 35624® został dokładnie przebadany przez 15 lat przez Alimentary Health Ltd. i APC Microbiome Institute, jedną z wiodących na świecie instytucji zajmujących się jelitami. Bez laktozy, bez glutenu, odpowiedni dla wegan.

Aby zagwarantować optymalne warunki przechowywania szczepu 35624® specjalnie zaprojektowano zatyczkę. Aby otworzyć tubę, złam pierścień uszczelniający, a następnie wypchnij zatyczkę do góry. Dokładnie zamknij opakowanie po każdym otwarciu.

SYMBIOSYS Alflorex® to produkt zawierający unikalny szczep bakterii Bifidobacterium infantis 35624®. W każdej kapsułce preparatu SYMBIOSYS Alflorex® znajduje się 1 miliard bakterii. SYMBIOSYS Alflorex® nie zawiera glutenu ani laktozy.

SYMBIOSYS Alflorex® to jedyny produkt w Europie, który zawiera szczep bakterii Bifidobacterium infantis 35624®. Szczep 36524® został wyizolowany z jelita ludzkiego. W trakcie ponad 15 lat badań prowadzonych przez naukowców i gastroenterologów z Alimentary Health Ltd. oraz z APC Microbiome Institute szczep został szczegółowo opisany i przebadany pod kątem naukowym.

Dla równowagi mikrobioty jelitowej, dzięki precyzyjnie dobranemu szczepowi bakterii Bifidobacterium infantis 35624®

Ważne informacje:

  • Przechowuj SYMBIOSYS Alflorex® w chłodnym i suchym miejscu. Nie przechowuj w lodówce.
  • Spożyj SYMBIOSYS Alflorex® w ciągu 30 dni od otwarcia opakowania.
  • Wszystkie leki i suplementy, w tym SYMBIOSYS Alflorex®, należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przyjmuj 1 kapsułkę SYMBIOSYS Alflorex® dziennie przez co najmniej 4 tygodnie. Możesz ją przyjmować o każdej porze dnia, z jedzeniem lub bez jedzenia. Popij szklanką wody. 

Na początku stosowania preparatu możesz zaobserwować zmiany w funkcjonowaniu jelit. Ten okres adaptacyjny jest przejściowy i normalny, dlatego w takiej sytuacji kontynuuj stosowanie preparatu jako stałej części dnia. SYMBIOSYS Alflorex® nie powinien zastępować zdrowego trybu życia oraz zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Bifidobacterium infantis 35624® jest szczepem bakterii, dlatego na jego własności mogą negatywnie wpływać antybiotyki.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stosowania preparatu SYMBIOSYS Alflorex® z lekami należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Szczep Bifidobacterium infantis 35624®, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby. Szczep 35624®

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.