• Kategorie
  • Szukaj
  • Przedtreningówki

Witalna Paczka oferuje przedtreningówki, czyli suplementy diety, które pomogą Ci lepiej przygotować się do treningu. Jest to specjalna kategoria produktów dla sportowców, uprawiających zwłaszcza dyscypliny wytrzymałościowe i siłowe, wymagające dużych nakładów energetycznych. Zastanawiasz się, co brać przed treningiem na siłowni, przed bieganiem, czy przed wejściem na boisko? Zobacz jakie suplementy przed treningiem mamy w ofercie i wybierz coś dla siebie.

Dlaczego warto korzystać z przedtreningówek?

Przedtreningówki są korzystnym uzupełnieniem diety dla osób aktywnych fizycznie. Pozwalają uzupełnić witaminy i minerały potrzebne do treningu. Odżywki przedtreningowe w formie napojów, kapsułek lub tabletek należy stosować na około 30 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Starannie opracowany skład preparatów pomaga rozwijać muskulaturę oraz zapewnia lepszą regenerację potreningową. Suplementy przed treningiem wspierają też możliwość wykonywania ćwiczeń o większej intensywności oraz dłuższych treningów. Przedtreningówki działają ponadto osłonowo (antykatabolicznie) na mięśnie, chroniąc je przed nadmiernym rozpadem.

Suplementy przedtreningowe często zawierają składniki, które przygotowują organizm do ekstremalnego wysiłku, nawet pomimo zmęczenia codziennymi czynnościami i aktywnościami. Niektóre przedtreningówki mają nawet składniki wspomagające procesy redukcji tkanki tłuszczowej. Co do zasady, takie odżywki przedtreningowe powinny być stosowane przede wszystkim w fazie odchudzania.

W zależności od tego, jaką dyscyplinę uprawiasz, odżywki przedtreningowe powinny być dostosowane do rodzaju jej intensywności. Co na pewno powinno się w nich znaleźć? Białko, węglowodany i kreatyna, czyli składniki, które zapewnią odpowiednią pracę mięśni. Kolejnym ważnym aspektem w każdym treningu jest wydolność fizyczna i energia. Warto zadbać o uzupełnienie energii, aby przygotować organizm na wysiłek i zniwelować związane z nim uczucie zmęczenia. Tu sprawdzą się odżywki przed treningiem wzbogacone w guaranę, kofeinę i magnez. Zadbają również o układ nerwowy oraz koncentrację.

Polecamy: odżywki kreatynowe

Forma dopasowana do Ciebie

Suplementacja przed treningiem nie wymaga od Ciebie specjalnych zmian w diecie. Przedtreningówki producentów takich jak Olimp Sport, idealnie dopasują się do Twoich przyzwyczajeń. W Witalnej Paczce znajdziesz odżywki białkowe przed treningiem i węglowodany. Zrobiony z nich napój możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie i na bieżąco uzupełniać składniki potrzebne do treningu. Sięgnij też po odżywki przedtreningowe z kreatyną w kapsułkach lub baton proteinowy. W jednej małej dawce dostarczysz do organizmu cenne mikroelementy.

Już nie musisz zastanawiać się co brać przed treningiem. Witalna Paczka oferuje suplementy przedtreningowe, które pomogą przygotować Twój organizm na wysiłek fizyczny. Bez względu na porę dnia, będziesz na niego gotowy. Pamiętaj jednak, że przedtreningówki to nie wszystko. Aby zapewnić sobie dobre zdrowie i samopoczucie nie zaniedbuj diety. Zadbaj o swoje ciało również po treningu.