• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosmetyki do pielęgnacji dłoni

Szeroki wybór, rozmaite produkty – nawilżenie, regeneracja i ochrona to właśnie w tej kategorii znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji dłoni. Narażona na czynniki zewnętrzne oraz detergenty i zanieczyszczenia skóra rąk, potrzebuje szczególnej uwagi. W Witalnej Paczce posiadamy kosmetyki do dłoni, które pomogą Ci na co dzień zadbać o jej kondycję oraz zdrowy wygląd. Sprawdź ofertę!

MYVITA Olej Arganowy BIO Myvita 100 ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
OPTIMA NATURA Naturalny Olejek Złodziei 20 ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
GERLASAN Krem do Rąk 50ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
MYVITA Olej Arganowy BIO Myvita - 50 ml
Bestseller
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny

Kosmetyki do dłoni – produkty do regularnej pielęgnacji

Ręce narażone są na rozmaite czynniki naruszające strukturę skóry. Już samo częste mycie w wodzie może powodować wysuszenie skóry, a przez to prowadzić do podrażnień. Wybierając kosmetyki do pielęgnacji dłoni, warto pomyśleć o mydle, żelu lub piance do mycia. Dzięki temu czynność, którą wykonujemy nawet kilkanaście razy dziennie, poza dbaniem o higienę, pozwoli również ochronić skórę rąk. Dopełnieniem jej będą profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni w postacikremu, balsamu lub olejku, które powinno się stosować po każdym myciu rąk. Pamiętaj jednak o tym, aby kosmetyki do dłoni były dobrane do typu i kondycji Twojej skóry. Jeśli Twoje dłonie są podatne na podrażnienia lub atopowe zapalenie skóry musisz zwrócić uwagę, aby ich skład nie zawierał składników, które mogą je dodatkowo podrażnić.

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni – wartościowy skład

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni mają przede wszystkim zapewniać skórze odpowiednie nawilżenie oraz ochronę. Stosowane w nich ekstrakty roślinne (najczęściej oleje) spełniają obie te funkcje. Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni tworzą na skórze warstwę, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody. Z drugiej strony zawarte w nich substancje powodują jej wiązanie wewnątrz. Dzięki temu skóra nie wysusza się i zachowuje ładny wygląd. Aby otrzymać taki efekt, wybieraj kosmetyki do dłoni z kwasem hialuronowym lub mocznikiem, np. od firmy Ziaja.

Warto również stosować olejki zawierające witaminy. Nawet eteryczne, których można używać w czasie kąpieli. Kosmetyki do pielęgnacji dłoni, w których składzie znajduje się witamina C, pomogą w zachowaniu równomiernego kolorytu skóry. Natomiast kosmetyki do dłoni z witaminą E doskonale wspierają jej regenerację. Z ich pomocą zadbasz o młody wygląd, a jednocześnie złagodzisz i przyspieszysz gojenie podrażnień.

Witalna Paczka – profesjonalne kosmetyki do dłoni

W Witalnej Paczce oferujemy Ci między innymi profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni. Każdy z nich pochodzi od zaufanych producentów, jak Ziaja, MyVita czy Optima Natura, którym zaufały już setki konsumentów. Wśród naszych produktów znajdziesz kosmetyki do dłoni dostosowane do potrzeb i rodzaju Twojej skóry – balsamy, kremy, oleje i maski. Każdy stworzony, aby pomóc Ci zadbać o zdrowe i pięknie wyglądające dłonie.

Zajrzyj do Witalnej Paczki i wybierz dla siebie kosmetyki do pielęgnacji dłoni.