• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosmetyki do pielęgnacji dłoni

Szeroki wybór, rozmaite produkty – nawilżenie, regeneracja i ochrona to właśnie w tej kategorii znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji dłoni. Narażona na czynniki zewnętrzne oraz detergenty i zanieczyszczenia skóra rąk, potrzebuje szczególnej uwagi. W Witalnej Paczce posiadamy kosmetyki do dłoni, które pomogą Ci na co dzień zadbać o jej kondycję oraz zdrowy wygląd. Sprawdź ofertę!

MYVITA Olej Arganowy BIO Myvita 100 ml
Produkt chwilowo niedostępny

Kosmetyki do dłoni – produkty do regularnej pielęgnacji

Ręce narażone są na rozmaite czynniki naruszające strukturę skóry. Już samo częste mycie w wodzie może powodować wysuszenie skóry, a przez to prowadzić do podrażnień. Wybierając kosmetyki do pielęgnacji dłoni, warto pomyśleć o mydle, żelu lub piance do mycia. Dzięki temu czynność, którą wykonujemy nawet kilkanaście razy dziennie, poza dbaniem o higienę, pozwoli również ochronić skórę rąk. Dopełnieniem jej będą profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni w postacikremu, balsamu lub olejku, które powinno się stosować po każdym myciu rąk. Pamiętaj jednak o tym, aby kosmetyki do dłoni były dobrane do typu i kondycji Twojej skóry. Jeśli Twoje dłonie są podatne na podrażnienia lub atopowe zapalenie skóry musisz zwrócić uwagę, aby ich skład nie zawierał składników, które mogą je dodatkowo podrażnić.

Polecamy: suplementy na włosy, skórę i paznokcie

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni – wartościowy skład

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni mają przede wszystkim zapewniać skórze odpowiednie nawilżenie oraz ochronę. Stosowane w nich ekstrakty roślinne (najczęściej oleje) spełniają obie te funkcje. Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni tworzą na skórze warstwę, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody. Z drugiej strony zawarte w nich substancje powodują jej wiązanie wewnątrz. Dzięki temu skóra nie wysusza się i zachowuje ładny wygląd. Aby otrzymać taki efekt, wybieraj kosmetyki do dłoni z kwasem hialuronowym lub mocznikiem, np. od firmy Ziaja.

Warto również stosować olejki zawierające witaminy. Nawet eteryczne, których można używać w czasie kąpieli. Kosmetyki do pielęgnacji dłoni, w których składzie znajduje się witamina C, pomogą w zachowaniu równomiernego kolorytu skóry. Natomiast kosmetyki do dłoni z witaminą E doskonale wspierają jej regenerację. Z ich pomocą zadbasz o młody wygląd, a jednocześnie złagodzisz i przyspieszysz gojenie podrażnień.

Witalna Paczka – profesjonalne kosmetyki do dłoni

W Witalnej Paczce oferujemy Ci między innymi profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni. Każdy z nich pochodzi od zaufanych producentów, jak Ziaja, MyVita czy Optima Natura, którym zaufały już setki konsumentów. Wśród naszych produktów znajdziesz kosmetyki do dłoni dostosowane do potrzeb i rodzaju Twojej skóry – balsamy, kremy, oleje i maski. Każdy stworzony, aby pomóc Ci zadbać o zdrowe i pięknie wyglądające dłonie.

Zajrzyj do Witalnej Paczki i wybierz dla siebie kosmetyki do pielęgnacji dłoni.