• Kategorie
  • Szukaj
  • Odżywki aminokwasowe

Aminokwasy stanowią jeden z kluczowych budulców mięśni, dlatego są ważnym składnikiem suplementacji dla wielu sportowców i osób aktywnych. W Witalnej Paczce znajdziesz odżywki z aminokwasami, które wspomogą Twój organizm w trakcie intensywnych treningów.

Suplementy z aminokwasami – wzrost energii i lepsza regeneracja mięśni

Aminokwasy wchodzące w skład białek można podzielić na endogenne (wytwarzane przez organizm) oraz egzogenne, które należy dostarczyć organizmowi z zewnątrz. Jedynie jednoczesne występowanie obu rodzajów aminokwasów pozwala na tworzenie białek stanowiących budulec mięśni. Z tej przyczyny tak istotne jest zasilanie nimi organizmu w odpowiednich ilościach. Pomogą Ci w tym suplementy z aminokwasami.

Odżywki z aminokwasami dostarczają organizmowi składników niezbędnych do rozbudowy mięśni i wsparcia potreningowego. Preparaty ułatwiają wzrost i przyspieszają regenerację mięśni nawet po intensywnych ćwiczeniach. Suplementy z aminokwasami pomagają też radzić sobie ze zmęczeniem, dodają energii i siły do treningu. Jednocześnie pomagają zapobiegać przetrenowaniu. Są chętnie przyjmowane zwłaszcza przez osoby trenujące sporty siłowe, szybkościowo-siłowe i wytrzymałościowe.

Odżywki z aminokwasami – odpowiedź na potrzeby Twojego organizmu

Sklep Witalna Paczka oferuje bogatą gamę preparatów, które pomogą Ci uzupełnić dietę w aminokwasy. Nasz asortyment obejmuje produkty od sprawdzonych marek, takich jak TREC, OLIMP, 6PAK oraz innych, gwarantujących wysoką jakość i czystość swych wyrobów, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów.

W sprzedaży mamy odżywki z aminokwasami w kilku postaciach: w płynie, w kapsułkach, w tabletkach i w proszku. Dzięki wielu różnym smakom przyjmowanie suplementów stanie się jeszcze przyjemniejsze. Oferujemy suplementy z aminokwasami o smaku ananasa, pomarańczy, mango, truskawki, czekolady, a nawet owocowego ponczu, gumy balonowej oraz innych. Tak duży wybór preparatów pozwoli Ci najlepiej dopasować produkt do preferencji i potrzeb. Zapewniamy korzystne ceny naszych artykułów.

Wszechstronne wsparcie organizmu sportowca

W Witalnej Paczce oferujemy odżywki z aminokwasami wspierające organizm w trakcie i po treningu. Dzięki zawartości dodatkowych składników aminokwasy wykazują szersze właściwości.

W naszym asortymencie znajdziesz BCAA, czyli aminokwasy rozgałęzione (z ang. branched-chained amino acids), zawierające walinę, izoleucynę oraz leucynę. Skuteczność działania i atrakcyjna cena sprawiają, że stanowią one jedne z najpopularniejszych aminokwasów wybieranych przez miłośników sportu i aktywności. Preparaty wspomagają syntezę białek i ochronę mięśni przed rozpadem. Dzięki izoleucynie suplementy z aminokwasami wspierają dodatkowo utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi, a dzięki walinie pomagają w regulacji poziomu hormonu wzrostu. Zawartość leucyny służy z kolei jako wsparcie w redukcji działania kortyzolu odpowiadającego za rozpad tkanek.

Poza preparatami BCAA oferujemy również odżywki z aminokwasami i innymi związkami. Glutamina zmniejsza szybkość rozpadu białek, hamując utratę masy mięśniowej. Dodatkowo wspomaga jej tworzenie. Tauryna jest niezbędna w przemianach białkowych. Podobnie jak glutamina redukuje tempo rozpadu białek, a ponadto zmniejsza stężenie cukru we krwi. Dzięki zawartości HMB suplementy z aminokwasami pomagają optymalizować stężenie cholesterolu, a także zauważalnie zmniejszają rozpad tkanki tłuszczowej. Beta-alanina poprawia wydolność fizyczną, pomaga zredukować postrzeganie zmęczenia mięśni w trakcie treningu oraz zmniejszyć zakwaszenie mięśni.