• Kategorie
  • Szukaj
  • Witaminy i minerały

Witaminy i minerały to związki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wspomagają one wszystkie układy, na przykład nerwowy, trawienny, sercowo-naczyniowy, a także skórę, włosy i paznokcie. Ponieważ nie są one wytwarzane przez organizm, ale dostarczane z pożywieniem, ważna jest ich suplementacja. Minerały i witaminy jako suplementy diety, które oferuje Witalna Paczka, pomogą w uzupełnieniu braków i poprawie Twojego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Suplementacja witamin od najmłodszych lat

Witaminy i minerały są nam potrzebne od najmłodszych lat. Aby dziecko dobrze rosło, niezbędne są mu witaminy takie jak choćby A, D, K czy biotyna, które wspierają układ kostny. Jako ich uzupełnienie, a jednocześnie jeden z budulców, w organizmie nie może zabraknąć potasu, wapnia czy żelaza. Witaminy dla dzieci, dostępne w naszej ofercie, pomogą Ci zadbać o poprawny rozwój dziecka. Mogą również pomóc uchronić je przed ewentualnymi schorzeniami związanymi z niedoborem substancji potrzebnych w procesie wzrostu. Przy okazji dostarczenie ich do organizmu dziecka może wspomóc jego odporność.

Witaminy i minerały dostosowane do Twoich potrzeb

Każdy prowadzi inny tryb życia, preferuje inną dietę, wykonuje inny zawód. Wszystko to wpływa na różnice w zapotrzebowaniu na makro- i mikroskładniki. Z tego tytułu wybierając witaminy i minerały dla mężczyzn, będziesz komponować suplementację inną niż dla kobiet. Jeśli uprawiasz sport, dobrze jest wyposażyć się w preparaty bogate w witaminę D, C lub potas i żelazo, tak bardzo potrzebne do odpowiedniej pracy mięśni. Kobietom zaś przyda się suplement bogaty w witaminy z grupy B, szczególnie jeśli planują zajść w ciążę.

Obok standardowych form, takich jak kapsułki, tabletki i krople, oferujemy również witaminy i minerały w proszku. W zależności o tego, jaką formę preferujesz, w Witalnej Paczce znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź na przykład produkty renomowanego producenta MyVita i wybierz produkt dla siebie. Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie organizmu, wybierz witaminy i minerały w tabletkach, płynie lub żelki witaminowe i skorzystaj z naszej oferty już dziś.