• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosmetyki dla dzieci

Dbasz o swoje dziecko i wiesz, że znaczenie mają nie tylko pokarm, czy przyjazne środowisko, ale również odpowiednia higiena. Kosmetyki dla dzieci, dostosowane do niezwykle wrażliwej skóry, to podstawa w zapewnieniu maluchowi codziennego komfortu. Witalna Paczka, jako sklep z kosmetykami dla dzieci, oferuje szeroki wybór preparatów, które ułatwią Ci tę część zabiegów pielęgnacyjnych.

ELGYDIUM Edukacyjna Pasta do Zębów Barwiąca 50 ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
AVENE Woda Termalna Trójpak 50 ml
Bestseller
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
AVENE CICALFATE Regenerujący Balsam Do Ust 10 ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
ELGYDIUM KIDS Szczoteczka do Zębw dla Dzieci 2-6 lat
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
A-DERMA EXOMEGA CONTROL Spray Emolient 200 ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny

Naturalne kosmetyki dla dzieci

Kosmetyki dla dzieci to nie tylko kremy, balsamy i oliwki, ale też pasty do zębów, emulsje przeciwsłoneczne czy olejki. Aby odpowiednio zadbać o higienę swojej pociechy, warto mieć w domu krem do twarzy i produkty do kąpieli. Skóra noworodków ma skłonność do maceracji. Łatwo zatem o różnego rodzaju otarcia i podrażnienia. Dobierając kosmetyki dla małych dzieci,zwróć uwagę, aby te miały właściwości łagodzące i nawilżające. W Witalnej Paczce znajdziesz naturalneolejki, spray osuszający czy masło shea, które pomogą zabezpieczyć skórę malucha, a przy okazji ją odżywią.

Warto również pamiętać o higienie jamy ustnej już od pojawienia się pierwszych ząbków. Pokarm jaki przyjmuje Twoja pociecha w pierwszych latach jest raczej miękki, ale to nie znaczy, że można zaniedbywać higienę jamy ustnej. Dobierz odpowiednią szczoteczkę i pastę, aby nie musieć zbyt wcześnie odwiedzać z dzieckiem stomatologa. Zwróć uwagę na skład pasty do zębów, aby jej działanie było w miarę możliwości naturalne.

Atopowe zapalenie skóry – jak sobie z nim radzić?

Problemem, z którym coraz częściej borykają się rodzice, jest atopowe zapalenie skóry u dzieci. Niezwykle ważne jest, aby poza próbą wyeliminowania wywołujących je czynników, zadbać o bezpośrednie zabezpieczenie skóry. Naturalne kosmetyki na AZS dla dzieciprzeważnie nie zawierają mydła ani substancji zapachowych. Wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego działają skutecznie i nie powodują reakcji alergicznych.

Oferowane u nas kosmetyki do skóry atopowejdla dzieci to szereg olejków natłuszczających oraz kremów uzupełniających lipidy. Sprawdź na przykład produkty A-Derma, o składzie idealnym dla dzieci.

Jeśli nawet atopia nie wystąpiła w pierwszych dniach życia dziecka, warto podjąć działania, które zmniejszą zagrożenie jej pojawienia się. W trosce o zdrowy rozwój Twojego dziecka, oferujemy nie tylko kosmetyki dla dzieci, ale szereg innych preparatów dla najmłodszych.