• Kategorie
  • Szukaj
  • Produkty do higieny jamy ustnej

Higiena jamy ustnej to jedna z codziennych, rutynowych czynności, które wykonujemy automatycznie. Warto przyłożyć do niej szczególną uwagę, bo zapewnia wiele korzyści – zdrowe zęby, ładny uśmiech, świeży oddech oraz wpływa ogólnie na samopoczucie i stan organizmu. Witalna Paczka oferuje produkty do higieny jamy ustnej, które pozwolą Ci zadbać o zdrowie zębów.

ELGYDIUM Edukacyjna Pasta do Zębów Barwiąca 50 ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
ELGYDIUM CLINIC Perioblock PRO Pasta do Zębów 50 ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
ELGYDIUM KIDS Szczoteczka do Zębw dla Dzieci 2-6 lat
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny

Mycie zębów – jaką pastę wybrać?

Dobór odpowiedniej pasty do mycia zębów jest kluczowy. Warto używać past dobranych do swoich potrzeb lub skonsultować się ze stomatologiem - w przypadku wyboru preparatów specjalistycznych, aby wiedzieć, jaka powinna być zawartość fluoru lub czy możemy stosować preparaty wybielające. 

Środki do higieny jamy ustnej, oferowane przez Witalną Paczkę, zawierają różne składniki, na przykład białą glinkę, ekstrakt z eukaliptusa, a nawet erytrytol zamiast fluoru, by każdy znalazł coś dopasowanego do swoich potrzeb. Ponadto w swojej ofercie obok past posiadamy również musy, żele czy perlit do mycia, które pomagają zabezpieczyć zęby.

Produkty do higieny jamy ustnej, które w znaczący sposób wspomagają działanie pasty, to płyny do płukania ust. Ich antyseptyczne i łagodzące działanie pomaga zadbać o odpowiednie pH całej jamy ustnej. Dodatkowo są niezwykle pomocne w higienie po zabiegach stomatologicznych lub podczas noszenia aparatu ortodontycznego.

Przybory do higieny jamy ustnej

Higiena jamy ustnej byłaby znacznie utrudniona, gdyby nie przybory do mycia zębów. Bez odpowiedniej szczoteczki do zębów pasta nie zostanie skutecznie rozprowadzona. W naszej ofercie posiadamy szczoteczki w wersji miękkiej, średniej i twardej oraz dla dzieci. Dla uzyskania lepszych efektów mycia, producenci tacy jak Pierre Fabre ORAL CARE, zastosowali rozwiązania zwiększające skuteczność szczotkowania. I chociaż pozwala to na dokładniejsze wyczyszczenie zębów, pełen sukces pomogą zapewnić nici dentystyczne. Każdy wie, jak trudno jest pozbyć się osadu z przestrzeni między-zębowych. Szczególnie jeśli ściany zębów stykają się ze sobą. Dobrze, aby używana nić była dostatecznie wąska i nie strzępiła się.

Jako sklep z artykułami do higieny jamy ustnej, Witalna Paczka zapewnia preparaty i akcesoria kosmetyczne, które dostosujesz do swoich potrzeb. Dzięki naszej ofercie stworzysz zestawy, które będą pielęgnować Twój uśmiech na każdym etapie – od mycia po nitkowanie.

Polecamy również: kosmetyki do ust