• Jak dobieramy produkty do sklepu


Siłą Witalnej Paczki jest nasza wiedza - to zgodnie z nią dobieramy produkty, które Ci proponujemy.
 

Większość produktów przetestowaliśmy... na sobie! Spędzamy czas aktywnie – biegając, jeżdżąc na rowerze, wspinając się po górach. Dbamy też o prawidłową suplementację,  odpowiednią dietę i staramy się maksymalnie ograniczać spożycie mięsa. Dlatego nieobca nam jest większość naszego asortymentu.

Co więcej, nad ofertą suplementów czuwa farmaceutka. Dba o to, żeby do Witalnych Paczek trafiały suplementy o porządnym składzie. Wierz nam, obecnie na rynku jest sporo produktów, których skład i jakość pozostawiają wiele do życzenia. Ale u nas ich nie znajdziesz!

Wszystkie artykuły pochodzą od sprawdzonych producentów. Uzupełniamy też ofertę o produkty, po które Pacjenci naszej apteki wracają.

Podsumowując, co u nas znajdziesz:

  • produkty od zaufanych producentów
  • z bezpośredniej dystrybucji - dzięki temu możesz być pewien jakości, a my możemy zaproponować korzystną cenę
  • produkty, które sami stosujemy
  • artykuły, które cieszą się popularnością wśród Klientów.

Ponadto wszystkie nasze produkty są przechowywane zgodnie ze standardem farmaceutycznym

A czego u nas nie kupisz? ''Cudownych'' produktów, których skład sprawia, że farmaceuta łapie się za głowę :) i specyfików, które znasz z reklam, a my wiemy, że po prostu nie działają :)

dobor-produktow.png

Edukujemy też o bezpiecznej suplementacji i pielęgnacji skóry odpowiednimi kosmetykami. Skorzystaj z naszej wiedzy - zapytaj Małgosię, farmaceutkę, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości na temat stosowania produktów z Witalnej Paczki.