• Kategorie
  • Szukaj
  • Odżywki białkowe - proteinowe

Chcesz skutecznie budować masę mięśniową? A może Twoim celem jest utrata zbędnych kilogramów? W takim przypadku przydatne są profesjonalne odżywki białkowe - proteinowe. W ofercie sklepu Witalna Paczka znajdziesz wysokiej jakości preparaty od sprawdzonych producentów, które pomogą dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość białka.

6PAK 80 Whey Protein Pistacjowy 908 gram
Wyprzedaż
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
6PAK 80 Whey Protein Wafer 908 gram
Wyprzedaż
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
OLIMP Pure Whey Isolate 95 Lody Waniliowe 600 gram
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
OLIMP Pure Whey Isolate 95 Smak Waniliowy 600 gram
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Trec BoogieWhey Krem Waniliowy 30 gram
Wyprzedaż
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
OLIMP Pure Whey Isolate 95 Jogurt Wiśniowy 600 gram
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny

Odżywki białkowe – najlepsze uzupełnienie sportowej diety

Właściwe zbilansowanie makro- i mikroskładników w diecie bywa wyzwaniem nawet dla zaawansowanych sportowców. Często zresztą okazuje się, że zapotrzebowanie na białko przekracza normy w dobrze zrównoważonej diecie. Czy to znaczy, że każdego dnia musisz wypijać dużo mleka albo zajadać się mięsem, by zapewnić sobie właściwy poziom białka? A co w sytuacji, gdy jesteś na diecie wegańskiej – jak uzupełnić odpowiednie wartości tego składnika w organizmie? Odpowiedzią na te pytania są odżywki proteinowe.

Białkowe odżywki to preparaty będące skoncentrowanym źródłem protein w diecie. Zawierają zazwyczaj minimum 70% białka, a niektóre z produktów – nawet ponad 90%. Odżywki proteinowe należy zawsze dostosować do intensywności wykonywanych treningów, a także efektu, jaki chcesz osiągnąć. Właściwie rozłożone proporcje białka przyczyniają się do przyrostu pożądanej masy mięśniowej i wzrostu efektywności wykonywanych ćwiczeń. Odżywki białkowe są też przydatne w redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, ponieważ napędzają metabolizm i ograniczają apetyt. Z tej przyczyny odżywki proteinowe mogą być zdrowym i przydatnym składnikiem diety odchudzającej.

Odżywki proteinowe dopasowane do potrzeb

W asortymencie Witalnej Paczki czekają na Ciebie najlepszej jakości odżywki proteinowe różnego rodzaju. Do najpopularniejszych preparatów należą odżywki białkowe bazujące na białkach mleka wyodrębnionych z serwatki (whey). To pełnowartościowe odżywki białkowe, charakteryzujące się wysoką zawartością aminokwasów BCAA i glutaminy. Ich zaletą jest wysoka przyswajalność.

Poza preparatami whey oferujemy również odżywki białkowe z białkiem pochodzącym z innych źródeł. Przez sportowców i miłośników zdrowego odżywiania chętnie wybierane są proteinowe odżywki opierające się na białkach jajecznych, kazeinowych i wołowych. Dla osób niejedzących mięsa przygotowaliśmy specjalne odżywki białkowe dla wegetarian z białkami sojowymi. Polecamy też bogatą gamę preparatów innego rodzaju. Odżywki kreatynowe i pozostałe odżywki dla sportowców pomogą Ci w bezpieczny i skuteczny sposób osiągnąć wymarzone efekty.