• Kategorie
  • Szukaj
  • Przekąski dla sportowców

Uprawiasz sport i dbasz o dobre odżywianie, ale zależy Ci na tym, aby przekąski były nie tylko zdrowe, ale też smaczne? Przekąski dla sportowców to coś dla Ciebie. Przy wysiłku, jakiego wymagają treningi, zasługujesz na małą przyjemność. W sklepie Witalna Paczka znajdziesz zdrowe przekąski dla sportowców, które będą miłe dla podniebienia i dobre dla zdrowia.

TREC ENDU Protein Bar Truskawka 45 gram
Produkt chwilowo niedostępny
TREC Peanut Butter Whey100 Biscuit 550 gram
Wyprzedaż
Produkt chwilowo niedostępny
TREC Peanut Butter Whey100 Orange 550 gram
Wyprzedaż
Produkt chwilowo niedostępny
TREC Peanut Butter Whey100 Vanilia 550 gram
Wyprzedaż
Produkt chwilowo niedostępny
TREC Better Protein Bar Peanut Carmel 49 gram
Produkt chwilowo niedostępny

Smak w zdrowym batonie

Zwykłe słodycze z reguły zawierają dużo cukrów prostych i różnego rodzaju chemicznych polepszaczy smaku, a ich skład niestety często odbiega od zdrowego. Jak zatem zaspokoić pragnienie słodkości i jednocześnie zadbać o zdrowie? Z pomocą przychodzą zdrowe przekąski dla sportowców i batony białkowe. Połączenie chrupków sojowych z błonnikiem i polewą czekoladową to świetna przekąska między posiłkami. Dużym plusem jest niewielka zawartość cukru, nie musisz więc rezygnować ze słodkości, wystarczy, że sięgniesz po zdrowe przekąski dla sportowców, wyprodukowane przez Olimp Sport.

Wiele korzyści w małej przekąsce

Poza niezwykłym smakiem, ciastka i batony proteinowe dostarczają do organizmu cenne składniki, które wspomogą budowę tkanki mięśniowej. Dlatego taka forma przyjemności jest idealnym rozwiązaniem na pierwszy głód po treningu. A poprzez wysoką zawartość błonnika przekąski dla sportowców pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie układu trawiennego. W połączeniu z wysiłkiem fizycznym pomogą w utrzymaniu stałej wagi. A te przekąski dla sportowców wzbogacone w kolagen w łatwy i przyjemny sposób pomogą zadbać o skórę i stawy. Taka sycąca przekąska z dobrym składem pozwoli Ci na osiągnięcie lepszych efektów treningowych bez ograniczeń żywieniowych. Przekąski dla sportowców idealnie nadają się dla osób, które w ciągu dnia nie mają czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku, ale zależy im na zdrowym odżywianiu.

Przekąski dla sportowców spełnią wymagania każdego. Dostępne opcje bez cukru, laktozy czy glutenu pozwalają zasmakować słodyczy cukrzykom i alergikom. Z kolei te zrobione na bazie grochu i ryżu idealnie wpasowują się w dietę wegetariańską. Oferowane przez nas przekąski dla sportowców z serii protein bar pomogą Ci w zdrowym odżywianiu, bez konieczności rezygnowania z przyjemności. Pamiętaj jednak, że potrzebujesz też czegoś na energię i nawadnianie.