• Kategorie
  • Szukaj
  • Suplementy diety

Suplementy diety to środki spożywcze, które mają uzupełnić normalną dietę. W zależności od tego, jaki ubytek w diecie mają pokryć, mogą być źródłem witamin, składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub fizjologiczny. Suplementacja diety wspomaga Twoje zdrowie i odpowiednie funkcjonowanie organizmu, dlatego suplementy diety spełniają wszelkie kryteria charakterystyczne dla żywności. Chodzi tu przede wszystkim o jakość sensoryczną, wartości odżywcze i bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia. W swojej zewnętrznej postaci są przygotowane tak, aby ich dawkowanie było łatwe i precyzyjne.

Suplementy diety - sposoby dawkowania

Suplementacja diety to nie tylko dostarczenie ciału odpowiednich wartości odżywczych, ale także dostosowane do Twoich potrzeb ilości. Dlatego suplementy diety występują w kilku formach, które ułatwią Ci dawkowanie. Sklep z suplementami Witalna Paczka oferuje nowoczesne preparaty od renomowanych producentów, gwarantujących wysoką jakość i bezpieczeństwo swych produktów. Suplementy występują w różnych formach. W zależności od swoich potrzeb i preferencji możesz zdecydować się na:

  • tabletki, drażetki, kapsułki,
  • saszetki z proszkiem,
  • ampułki z płynem,
  • butelki z kroplomierzem.

Suplementy diety – korzyści

Skoro wiesz już, czym są suplementy diety i jak można je dawkować, pora poznać korzyści, jakie niesie ze sobą ich stosowanie. Suplementy diety w swoim podstawowym składzie zawierają witaminy, minerały, niezbędne kwasy tłuszczowe lub ekstrakty roślinne. W zależności od tego, jakich substancji potrzebujesz najbardziej, te preparaty pozwolą Ci uzupełnić ich zapas. Wypróbuj na przykład preparaty MyVita. Oferujemy wyłącznie oryginalne, świeże i prawidłowo przechowywane suplementy diety. Sklep Witalna Paczka proponuje szereg preparatów odpowiadających na różne potrzeby kobiet, mężczyzn i dzieci w każdym wieku oraz o zróżnicowanych wymaganiach.

Oferowane przez nas suplementy bogate w witaminę D wspomogą odpowiednie funkcjonowanie Twojego układu odpornościowego, który w obecnych czasach narażony jest na wiele szkodliwych czynników. Ponieważ życie jest teraz niesamowicie szybkie, musisz zadbać o serce i mięśnie. Uzyskasz to dzięki oferowanym przez nasz sklep z suplementami preparatom z kwasem tłuszczowym Omega-3. Ze względu na jego właściwości, zadbasz również o wzrok i mózg. A skoro każdy z nas jest różny, proponujemy suplementy diety dla kobiet i mężczyzn, dostosowane do potrzeb, jakie są związane z odmienną gospodarką hormonalną. Potrzebujesz poprawić stan skóry i włosów – nie ma problemu. Od długiego siedzenia przy biurku czy za kierownicą bolą Cię stawy – uzupełnij kolagen i witaminę C.

Suplementacja diety ma korzystny wpływ na Twoje zdrowie, zwłaszcza jeżeli stosujesz diety eliminacyjne. Polecamy też suplementy dla wegan i wegetarian, które nie tylko pomogą Ci utrzymać organizm w dobrym stanie, ale przez to również zapewnią Ci komfort psychiczny. Nasz sklep z suplementami diety oferuje szeroki wybór, dzięki czemu na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz.