• Kategorie
  • Szukaj
  • Suplementy na siłę i pompę mięsniową

Od pewnego czasu trenujesz na siłowni i widzisz, że Twój progres siłowy nie jest już tak wysoki, jak na początku? Możesz temu zaradzić, stosując odżywki na siłę. Odpowiednie suplementy na pompę mięśniową pomogą Ci zwiększyć moc na treningu.

Suplementy na siłę – skuteczne wsparcie podczas treningu

Intensywne treningi zwykle dają bardzo dobre, widoczne efekty na początku. Z tygodnia na tydzień jesteś w stanie podnieść ciężar większy niż wcześniej. Niestety, jeśli ciężko trenujesz, zapewne wiesz, że po pewnym czasie progres siłowy nie jest już tak duży jak wcześniej. Aby to zmienić, warto stosować suplementy na siłę

Preparaty na pompę mięśniową to rodzaj suplementów diety, które ułatwiają wzrost siły mięśni. Dzięki nim możesz dostarczyć organizmowi większą ilość energii, a tym samym zaopatrzyć mięśnie w wyższy poziom glikogenu. Gdy stosujesz tabletki na siłę, wysiłek fizyczny nie sprawia tak dużych trudności. Odżywki na siłę poprawiają parametry treningowe oraz te wpływające na regenerację organizmu po ćwiczeniach. Wspomagają utrzymanie progresu siłowego na wysokim poziomie. Odżywka na siłę pomoże Ci pokonać Twoje słabości i zdobywać nowe rekordy sportowe.

Profesjonalne odżywki na siłę dopasowane do potrzeb

W sklepie Witalna Paczka oferujemy bogaty wybór suplementów diety na siłę od polecanych producentów. Odżywki na zwiększenie siły są dostępne w różnych formach: proszku, kapsułek, tabletek i płynnej, co pozwoli Ci na wybór odżywki na wzrost siły najlepiej dopasowanej do potrzeb i preferencji.

Odżywki na mięśnie i siłę charakteryzują się starannie opracowanym składem o bardzo dobrej przyswajalności i skuteczności działania. Do najchętniej stosowanych suplementów należą te z kreatyną. Odżywka pompująca mięśnie kreatynowa zapewnia szybko zauważalne efekty. Odpowiada za uwalnianie energii w postaci ATP w mięśniach. Skutecznie zwiększa glikogen mięśniowy, co skutkuje lepszymi efektami treningu. Ponadto suplementy na przyrost siły wywierają pozytywny wpływ na zwiększenie masy mięśniowej. 

Suplementy na pompę mięśniową zawierają kreatynę w różnych formach: podstawowego, ale najlepiej przebadanego monohydratu kreatyny, a także w postaci bardziej złożonych estrów czy jabłczanu. 

Porada farmaceuty:

Jeśli stosujesz odżywki na siłę z monohydratem kreatyny, pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu. W czasie suplementacji zaleca się picie nawet 4 litrów wody dziennie. Efektem niestosowania się do tych zaleceń może być powstawanie śluzu podskórnego oraz zatrzymanie wody w organizmie.

Jeśli chcesz opóźnić występowanie zmęczenia w czasie treningu, stosuj suplementy na siłę z beta-alaniną. Odżywki na siłę mięśni z beta-alaniną wspomagają organizm w pozbywaniu się kwasu mlekowego z mięśni. Nadmiar tej substancji wpływa negatywnie na siłę i przeszkadza w ćwiczeniach, dlatego odżywka na siłę wspomagająca szybkie usuwanie kwasu mlekowego jest polecanym rozwiązaniem. 

Odżywki na przyrost siły z argininą lub innymi aminokwasami (np. agmatyną, cytruliną) zwiększają poziom tlenku azotu we krwi, a w efekcie umożliwiają lepszy transport glukozy do mięśni. Suplementy na siłę polepszają też ukrwienie mięśni oraz opóźniają uczucie zmęczenia. Miej jednak na uwadze, że odżywka na pompę mięśniowąz argininą może podnosić ciśnienie krwi. Jeśli zatem cierpisz na dolegliwości układu krążenia, skonsultuj się z lekarzem, zanim zaczniesz stosować odżywki pompujące mięśniez tym składnikiem.

Polecane suplementy dla sportowców w Witalnej Paczce

Celem Twojego treningu jest pompa mięśniowa? Suplementy poprawiające siłę mięśniową wesprą Cię w tym dążeniu. Pamiętaj również o zbilansowanej, zróżnicowanej diecie, intensywnych treningach i właściwej regeneracji. Odpowiednie preparaty mogą pomóc Ci w każdym ze wspomnianych etapów. Wysokiej jakości odżywki na masę, doskonałe po treningu suplementy na regeneracjęoraz przedtreningowe odżywki na energięznajdziesz w sklepie Witalna Paczka.