• Kategorie
  • Szukaj
  • Maści i plastry na mięśnie i stawy

 Witalna Paczka w swojej ofercie posiada preparaty, które zaradzą na różnego rodzaju ból z zewnątrz. Do wyboru mamy: maści rozgrzewające, maści chłodzące, plastry rozgrzewające, żele. Oferowane przez nas preparaty zostały wyprodukowane z ekstraktów ziołowych i roślinnych. Dla lepszych efektów, w zależności jak mają pomóc, wzbogacone mogą być w kolagen, magnez czy krzem.

Plastry Rozgrzewające 1 Plaster
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
SWISSMEDICUS - Cannabis Żel 200 ml
Bestseller
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
HERBAMEDICUS Końska Maść Forte Chłodząca 500 ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Plastry Oczyszczające z Konopiami 2 Plastry
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
SWISSMEDICUS Końska Maść Rozgrzewająca 500 ml
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny

Napięte mięśnie, obolały kręgosłup, sztywne i opuchnięte nogi – to tylko niektóre z codziennych dolegliwości, które nam towarzyszą wielu z nas. Ich przyczyny są przeróżne – praca fizyczna czy biurowa, kontuzje sportowe, stare urazy. Jaki nie byłby powód – ból to ból. Borykasz się z przewlekłym bólem? Mamy na to sposób.

Gdy graca powoduje ból, pozbądź się go

Częstym powodem bólu mięśni, czy stawów jest praca. Fizyczna zmusza Cię do ruchu, który często jest nienaturalny dla mięśni, zaś biurowa wymaga siedzenia w jednej pozycji przez kilka godzin. Ból pojawia się wtedy w konkretnych miejscach i najlepiej bezpośrednio w nich zadziałać. Taką możliwość dają maści rozgrzewające przeciwbólowe. Masaż przy ich użyciu zapewni Ci natychmiastową ulgę, a działanie olejków eterycznych zadziała kojąco. Równie dobrze sprawdzą się na przykład plastry rozgrzewające na ból pleców. Przyklejone w miejscu bólu automatycznie go zniwelują, a przy okazji pozwolą Ci na swobodne poruszanie się po domu. Praca, czy to w ruchu czy siedząca, wpływa też na stawy. Dlatego warto, abyś w swojej domowej apteczce posiadał maści na stawy z kolagenem.

Plastry i maści na urazy i stłuczenia

Wielu ludzi, w ramach hobby czy dla zdrowia, uprawia różnego rodzaju sporty. Jeśli grasz w piłkę lub trenujesz na siłowni, nie jesteś w stanie uniknąć urazów. Witalna Paczka posiada w ofercie maści na stłuczenia, które w doraźny sposób pomogą Ci pozbyć się bólu nabytego w związku z kontuzją w czasie treningu. Sport to zdrowie, ale też ogromny wysiłek dla Twojego organizmu. Dlatego w swojej domowej apteczce warto mieć plastry na urazy sportowe lubmaści przeciwbólowe chłodzące

Jak wiadomo, dzieci często ulegają urazom. W ferworze zabawy nie zwracają uwagi na to, że mogą się uderzyć lub skaleczyć. Warto zatem mieć pod ręką plastry oraz maści na urazy i stłuczenia, także z myślą o nich. Polecamy na przykład produkty HerbaMedicus.

Ból z przeszłości – jak mu zaradzić?

Często zdarza się, że ból mięśni czy stawów nie pojawia się w wyniku aktualnych zajęć, ale jest wynikiem chorób lub urazów z przeszłości. Warto zatem zaopatrzyć się w maści rozgrzewające na przeziębienie czy plastry rozgrzewające na nerwobóle. Częstym schorzeniem, na które cierpią szczególnie osoby starsze, jest zapalenie korzonków. Bardzo nieprzyjemna i utrudniająca funkcjonowanie przypadłość, która powraca. W związku z tym warto się zabezpieczyć w maści rozgrzewające na korzonki.

Sposobów na walkę z bólem jest wiele. Polecamy korzystanie z maści i plastrów, a także sprawdzić dostępne suplementy na mięśnie, kości i stawy.