• Kto tworzy Witalną Paczkę

 
Małgorzata i Waldemar

Miło Cię gościć w miejscu, które stworzyliśmy, by podzielić się produktami, którym ufamy i wiemy,
że mogą pomóc również Tobie zadbać o to, co najważniejsze - zdrowie.

Poniżej znajdziesz parę słów o nas - rodzinie tworzącej
Witalną Paczkę. Koniecznie przeczytaj też o tym, jak dobieramy najlepsze produkty do naszego sklepu.

Witalnego dnia!
Waldemar i Małgorzata


Misja

Naszą misją jest budowanie świadomości na temat bezpiecznej suplementacji i oferowanie produktów wysokiej jakości. Bo suplementy trzeba brać z głową! Edukujemy i obalamy mity za pomocą naszego Witalnego Bloga i mediów społecznościowych.

Kto stoi za Witalną Paczką – przedstawiamy się

Jako małżeństwo prowadzimy od 2004 roku stacjonarną aptekę. Jakiś czas temu pomyśleliśmy, by szerzej proponować wyselekcjonowane produkty i otworzyć sklep z suplementami we Wrocławiu. Ostatecznie powstał e-sklep, a do asortymentu dodaliśmy też kosmetyki, które również mamy w aptece oraz produkty dla sportowców.

Malgorzata-Swider-Ciach.jpg

Małgorzata Świder-Ciach

Jestem magistrem farmacji Akademii Medycznej we Wrocławiu (kierunek zielarsko-kosmetyczny i specjalizacja z farmacji aptecznej). 26 lat pracy w aptekach dało mi ogromną wiedzę praktyczną na temat działania leków, suplementów diety i kosmetyków. Dlatego to ja Ci odpowiem, jeśli będziesz mieć pytanie na temat suplementacji lub masz wątpliwości, czy dany produkt możesz bezpiecznie przyjmować lub łączyć z konkretnymi lekami.

Uważam, że każdy Pacjent apteki musi mieć pewność i przeświadczenie, że otrzymał właściwą opiekę, dostosowaną do swoich potrzeb i problemów. W Witalnej Paczce konsultuję więc i doradzam w   sprawach fachowych.

Prywatnie jestem miłośniczką zdrowego odżywiania i trybu życia. Lubię aktywnie spędzać czas, biegać, jeździć na rowerze i ćwiczyć na fitnessie :)Waldemar
Waldemar Ciach

Jestem właścicielem Witalnej Paczki i wraz z żoną prowadzę też aptekę we Wrocławiu. Przez ostatnie 6 lat pracowałem jako kierownik obsługi sprzedaży w jednej z wiodących firm na rynku suplementów diety i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia. To stąd moja wiedza na temat oferty suplementów i produktów dla aktywnych fizycznie.

Prywatnie - zapalony biegacz średniodystansowy i miłośnik zdrowego, aktywnego trybu życia, przede wszystkim biegania, roweru i ćwiczeń siłowych. Mój ulubiony dystans biegowy to półmaraton, ale mam na koncie również 4 maratony, 3 crossowe triathlony oraz kilka biegów przełajowych z przeszkodami.

Swoją pasję biegową łączę z działaniami charytatywnymi, biorąc udział i prowadząc zbiórki na rzecz dzieci z takich fundacji jak Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę czy Fundacja Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową.

Suplementy Wrocław

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, to zachęcamy do osobistego odbioru naszych suplementów, kosmetyków i innych produktów z Witalnej Paczki. Punkt odbioru mieści się na osiedlu tuż przy Stadionie Wrocław.

ul. Pilczycka 196E

54-144 Wrocław

zobacz na mapie