• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosmetyki do skóry naczynkowej

Cera naczynkowa jest bardzo wrażliwa i wymaga odpowiedniej, systematycznej pielęgnacji. W ofercie sklepu Witalna Paczka znajdziesz profesjonalne kosmetyki do skóry naczynkowej, które pomogą Ci uporać się z problemem pękających naczynek i zadbać o właściwe nawilżenie, odżywienie i ochronę cery.

Kosmetyki dla cery naczynkowej – kompleksowa kuracja pielęgnacyjna

Na Twojej skórze pojawiają się charakterystyczne rumieńce, zaczerwienienia i „pajączki”, które utrzymują się na twarzy przez długi czas, a niekiedy w ogóle nie chcą zniknąć? To znak, że możesz mieć cerę naczynkową. Jest ona bardzo delikatna, wrażliwa i podatna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Odpowiednia pielęgnacja i specjalne kosmetyki dla cery naczynkowej pomogą Ci utrzymać ją w dobrej kondycji.

W asortymencie Witalnej Paczki przygotowaliśmy kosmetyki dla cery naczynkowej, które pomogą Ci odpowiednio i kompleksowo zadbać o cerę. Delikatne preparaty myjące, kremy na dzień i na noc, kojące emulsje, intensywnie odżywiające maseczki i balsamy oraz inne kosmetyki do skóry naczynkowej pomogą Ci wzmocnić i uszczelnić naczynka krwionośne, złagodzić podrażnienia i rozjaśnić skórę.

Kosmetyki do skóry naczynkowej – pielęgnacja cery i wzmocnienie naczynek

Skuteczne kosmetyki do skóry naczynkowej zawierają witaminę C, która działa przeciwutleniająco oraz pomaga wzmacniać ścianki naczyń krwionośnych. Ponadto niedobory tej witaminy mogą zwiększać kruchość naczyń krwionośnych i powodować utratę jędrności skóry. Pamiętaj zatem, aby stosować odpowiednie kosmetyki dla cery naczynkowej z witaminą C, ale jednocześnie dbać o dostarczanie właściwego poziomu tego składnika organizmowi.

Kosmetyki do skóry naczynkowej obfitują również w wyciągi naturalne. Zawierają ekstrakty z arniki górskiej, miłorzębu japońskiego, mięty czy kasztanowca. Składniki te od lat są cenione ze względu na swe korzystne działanie w celu redukcji zaczerwienień i wzmocnienie naczyń krwionośnych. Dobre kosmetyki dla cery naczynkowej są ponadto bogate w witaminę K, która przyczynia się do wzmocnienia ścianek naczyń krwionośnych, co pomaga skórze odzyskać naturalny koloryt.

Polecane kosmetyki do skóry naczynkowej mają często w składzie rutynę, która ogranicza przepuszczalność naczynek, a także oczar wirginijski o działaniu łagodzącym stany zapalne i poprawiającym ukrwienie skóry. Kosmetyki dla cery naczynkowej zawierają ponadto wyciąg z korzenia lukrecji, który niweluje zaczerwienienie i wzmacnia naczynka.

Kosmetyki dla cery naczynkowej - dlaczego warto?

Czynniki genetyczne, zaburzenia hormonalne, niewłaściwa pielęgnacja twarzy, a nawet zła dieta – to główne przyczyny pękania naczynek na twarzy i występowania tzw. pajączków oraz zaczerwienie. Jeśli zaniedbasz tę kwestię, możesz przyczynić się do powstania tzw. teleangiektazji, czyli trwale rozszerzonych naczynek, widocznych przez naskórek. Sprawdź ofertę sklepu Witalna Paczka i już dziś zadbaj o prawidłowe nawilżenie cery naczynkowej.