• Kategorie
  • Szukaj
  • Suplementy diety z witaminą E

Witamina E bierze udział w wielu istotnych procesach organizmu. Pragnąc zapewnić naszym klientom dostęp do sprawdzonych produktów zawierających witaminy, przygotowaliśmy bogatą ofertę suplementów z witaminą E. Sprawdź ofertę Witalnej Paczki i wybierz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Suplementy z witaminą E – wszechstronna pomoc

Naturalna witamina E jako silny oksydant wpływa na spowolnienie starzenia się komórek, bierze udział w procesie krzepnięcia krwi, wspomaga pracę mięśni, a do tego ma właściwości wspomagające kondycję skóry i paznokci. W utrzymaniu jej właściwego poziomu pomagają suplementy z witaminą E, które w swoim składzie posiadają również inne istotne związki dla organizmu.

Witamina E to grupa związków chemicznych, zwanych tokoferolami. Uznaje się ją za niezbędny składnik pokarmowy, a to z powodu jej udziału w rozmaitych procesach w organizmie. Suplementy z witaminą E to doskonała pomoc w uzupełnieniu jej poziomu, jeśli dieta lub tryb życia nie pozwalają Ci dostarczać jej w naturalny sposób. Ale dlaczego jest tak ważna?

Witamina E zwana jest „witaminą młodości”. Jako silny antyoksydant spowalnia starzenie się komórek, co jest istotne nie tylko dla prawidłowej kondycji skóry i paznokci. Witamina E dla dorosłych, w połączeniu z witaminą A, wspomaga poprawę jakości widzenia. Poza tym wpływa pozytywnie na procesy starzenia się mózgu. Dlatego witamina E bez recepty to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone produkty firmy Wish, które są polecane seniorom, a ceny witaminy E są przystępne.

Suplementy z witaminą E wspomogą również osoby z chorobami sercowo-naczyniowymi (sprawdź: suplementy na serce). Witamina E w kapsułkach, przyjmowana w czasie posiłków, wspomoże rozkład „złego” cholesterolu. Dzięki temu zmniejszy się ryzyko wystąpienia miażdżycy. Dodatkowo jej udział w utrzymaniu prawidłowego krzepnięcia krwi uchroni naczynia przed tworzeniem się skrzepów. Jeśli postać kapsułek nie jest dla Ciebie wygodna, witamina E w płynie sprawdzi się równie dobrze.

Planujesz powiększenie rodziny? Witamina E w tabletkach z pewnością Ci w tym pomoże. Opinie lekarzy na temat pozytywnego wpływu witaminy E na procesy związane z płodnością są znane od dawna. Zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Witamina E w kapsułkach jest przepisywana każdej kobiecie w ciąży, ponieważ wpływa na prawidłowy rozwój wzroku i układu nerwowego dziecka. Witamina E w tabletkach dla panów wspiera proces powstawania i dojrzewania plemników. Dlatego ten wszechstronny związek nazywany jest również „witaminą płodności”.

Naturalna witamina E – powody i objawy niedoboru

Naturalna witamina E występuje przede wszystkim w produktach roślinnych. Znajdziesz ją między innymi w oliwie z oliwek, migdałach, oleju słonecznikowym, orzechach, pomidorach, brokułach, brukselce czy brzoskwiniach. Pewne jej ilości zawierają również ryby takie jak łosoś, mintaj czy śledź oraz jajka, mleko i produkty mleczne. Niedobór witaminy zdarza się  rzadziej., jednak występuje. W takim wypadku witamina E dla dorosłych lub dzieci w postaci suplementu to najlepsze rozwiązanie, aby utrzymać jej prawidłowy poziom.

Najczęściej na niedobór witaminy E narażone są osoby z zaburzeniami wchłaniania tłuszczów, mukowiscydozą i celiakią. W Witalnej Paczce dostępne są suplementy z witaminą E, które pozwalają osobom z tymi schorzeniami dostarczyć ją do organizmu. Najczęstsze objawy niedoboru witaminy E to zmęczenie, osłabienie koncentracji, zaburzenie funkcjonowania mięśni, anemia lub pogorszenie wzroku. W takim wypadku warto skonsultować się z lekarzem, niemniej jednak witamina E bez recepty z pewnością Ci nie zaszkodzi. Dostępne u nas produkty, np. firmy MyVita są sprawdzone i bezpieczne, więc możesz im w pełni zaufać.

Witamina E dla dorosłych i dzieci od Witalnej Paczki

Suplementy z witaminą E, które posiadamy w swojej ofercie to wysokiej jakości produkty od zaufanych producentów. Witamina E w kapsułkach, połączona z witaminą A, D3 lub kwasami Omega 3 wspomoże Twój wzrok, poprawi funkcjonowanie mięśni i przyczyni się do utrzymania prawidłowej krzepliwości krwi. Witamina E w tabletkach musujących, z zestawem witamin i mikroelementów, wpłynie pozytywnie na koncentrację, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz przyczyni się do zmniejszenia uczucia zmęczenia. Dla maluchów idealnie sprawdzi się witamina E w płynie. Łatwe do podania krople i pyszny smak ułatwią zapewnienie dziecku dziennej dawki witamin, które wspomogą ich odporność, wzrok oraz prawidłowy rozwój kości, zębów i mięśni. Cena witaminy E jest niewielka w porównaniu z korzyściami, jakie przynosi utrzymanie jej prawidłowego poziomu.

Zapoznaj się z ofertą Witalnej Paczki i wesprzyj zdrowie całej rodziny.