• Kategorie
  • Szukaj
  • Suplementy na serce

O tym, że o serce należy dbać, nie musimy nikogo przekonywać. Niestety – nie zawsze człowiek ma do tego odpowiednie warunki. Brak odpowiedniej ilości snu i wypoczynku, niezdrowa żywność czy po prostu wrodzone cechy organizmu sprawiają, że nie pracuje w pełni wydajnie. Można jednak wspomóc jego działanie – do tego służą właśnie suplementy tabletki na serce. W tej kategorii znajdziesz suplementy diety na serce – witaminy i minerały wspierające pracę układu krążenia.

Jak działają suplementy diety na serce?

Dostępne w naszym sklepie preparaty na wzmocnienie serca składają się ze starannie dobranych witamin, minerałów oraz wyciągów z wyselekcjonowanych roślin. Dzięki temu te tabletki na serce bez recepty wspomagają funkcjonowanie organizmu, przez co mogą przyczynić się do polepszenia jego pracy. W naszej ofercie znajdziesz preparaty na serce oraz specjalne kompozycje, wpływające nie tylko na nie, ale również na mózg, wzrok czy procesy wewnętrzne.

Ponieważ oferujemy wyłącznie naturalne suplementy na serce, można polecić je osobom z grupy podwyższonego ryzyka chorób sercowo - naczyniowych. Mamy również specjalistyczne tabletki na serce dla osób prowadzących konkretny tryb życia (intensywnie trenującym, ciężko pracującym fizycznie, żyjącym w zanieczyszczonym środowisku). W przypadku osób młodocianych, dzieci oraz kobiet w ciąży należy uważnie przeczytać opis produktu i upewnić się, że nie ma przeciwwskazań, aby dany preparat wzmacniający serce był przez nie stosowany.

Jeśli chodzi o konkretne składniki, oferowane przez nas suplementy na serce są pod tym względem bardzo zróżnicowane. Dlatego można znaleźć w nich takie, jak:

·        kwas eikozapentaenowy (EPA) – przypisuje się mu istotną rolę dla wsparcia pracy mózgu i serca;

·        witamina E – bierze udział w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, uczestniczy w ochronie krwinek czerwonych i przekazywaniu sygnałów nerwowych;

·        kurkuma – wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i układu krążenia;

·        witaminy B – pomagają zmniejszyć poziom zmęczenia.

Nie tylko tabletki na wzmocnienie serca

Większość naszych propozycji to przede wszystkim tabletki na serce (bez recepty), jednak nie jest to jedyna ich forma. Suplementy na serce mogą mieć także postać łatwo przyswajalnych żelek oraz płynu. To duże udogodnienie dla osób mających problemy z przełykaniem. Dzięki takiemu szerokiemu wyborowi, nasze suplementy dla serca są dosłownie dla każdego.

Ponadto przy każdym produkcie został zamieszczony wyczerpujący opis działania danego preparatu wraz ze wskazaniami i przeciwwskazaniami dotyczącymi jego zażywania oraz z opisem wszystkich istotnych składników. Dlatego bez problemu znajdziesz suplementy na układ krążenia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, np. tabletki na wzmocnienie serca, czyli więcej witamin i minerałów korzystnych dla układu krążenia. Jeśli chodzi o suplementy na krążenie dla wegan i wegetarian – mamy także szereg propozycji dla tej grupy odbiorców.

Sprawdź: Suplementy dla wegan i wegetarian

Czy warto brać suplementy na serce?

Jeśli zastanawiasz się, czy suplementy na układ krążenia i serce to coś, co warto zażywać, odpowiedź brzmi – jak najbardziej. Wszystkie znajdujące się na tej stronie propozycje mają Cię wspomóc zarówno w codziennym funkcjonowaniu, jak również w sytuacji, gdy intensywnie ćwiczysz, masz dietę lub też odchudzasz się. Suplementy na układ krążenia powstały po to, aby w trakcie takich okresów Twojemu organizmowi nie brakowało tego, co potrzebuje. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.