• OLIMP HMB Mega Caps 1250mg 120 Kapsułek

OLIMP HMB Mega Caps 1250mg najlepszy do odchudzania i budowania masy mięśniowej!

80.04
szt.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty we Wrocławiu w punkcie (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty we Wrocławiu w punkcie (przedpłata) 0
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 16.99
Kurier (Pobranie) 22
Dostępność Produkt dostępny

Wysyłka dla kosmetyków 2-3 dni

OLIMP HMB Mega Caps 1250mg 120 Kapsułek

Olimp HMB 1250 Mega Caps® to suplement diety w formie kapsułek wspomagający osoby ćwiczące w poprawie ich wyników sportowych. Specjaliści z firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories formułę preparatu oparli na hydroksymetylomaślanie wapnia, popularnym składniku odżywek dla sportowców, w szczególności miłośników kulturystyki i treningu siłowo-wytrzymałościowego. Brak zbędnych dodatków sprawia, że jedna kapsułka zawiera prawie 90% czystego HMB. Dzięki temu, aby przyjąć skuteczną dawkę, dającą realne efekty, nie trzeba łykać garści kapsułek.

HMB – co to jest?

HMB to związek chemiczny zaliczany do grupy kwasów tłuszczowych o krótkich łańcuchach, który niekiedy jest określany mianem substancji „witamino-podobnej”. Źródła naukowe i dotychczasowa wiedza na temat suplementów diety pozwoliły postawić kilka tez dotyczących wpływu HMB na organizm człowieka. Przypuszczenia te przyczyniły się do pierwszych prób wykorzystania hydroksymetylomaślanu jako preparatu dla osób trenujących.

Suplement diety Olimp HMB 1250 Mega Caps® jest w pierwszej kolejności polecany osobom, które szukają wsparcia w zbudowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Wszystko za sprawą domniemanego wpływu tego składnika na proces syntezy nowych białek mięśniowych3. Literatura naukowa sugeruje, że preparaty zawierające w swojej formule HMB oddziałują na aktywność konkretnych kinaz w procesach produkcji cząsteczek proteinowych4.

Ułatwione budowanie suchej masy mięśniowej warunkuje wykorzystanie HMB jako suplementu wspomagającego proces redukcji tkanki tłuszczowej. Powołując się na badania można stwierdzić, że hydroksymetylomaślan ogranicza aktywację części enzymów, które mogą doprowadzić do degradacji i rozpadu tkanki mięśniowej5. Ich działanie wzmaga się szczególnie przy intensywnym wysiłku fizycznym, niedostatecznej regeneracji czy niewłaściwej diecie. To jednak nie wszystko! Olimp HMB 1250 Mega Caps® marki Olimp Sport Nutrition może wpływać na aktywność specyficznej grupy receptorów PPAR, które mają niezbędny udział w przemianach metabolicznych kwasów tłuszczowych6.

Działanie:

Ogólny charakter działania suplementów z HMB pozwala przypuszczać, jakich efektów możemy spodziewać się po rozpoczęciu ich stosowania:

  • stopniowy wzrost tkanki mięśniowej przy minimalnym zatłuszczeniu sylwetki
  • regulacja metabolizmu kwasów tłuszczowych, co może sprzyjać odchudzaniu
  • ograniczona degradacja masy mięśniowej podczas intensywnych treningów

Suplement Olimp HMB 1250 Mega Caps® jest polecany przede wszystkim osobom trenującym, zwłaszcza zwolennikom dynamicznych i energicznych ćwiczeń.

Stosowanie:

Cena preparatu marki Olimp Sport Nutrition jest podyktowana wielkością opakowania, która nas zainteresuje. Do wyboru mamy:

  • 30 kapsułek
  • 120 kapsułek
  • 300 kapsułek

Z uwagi na wykorzystanie technologii Mega Caps® i umieszczenie wysokiej zawartości składnika aktywnego, suplementacja produktem Olimp HMB 1250 Mega Caps® uległa znacznemu uproszczeniu. W ciągu dnia należy przyjąć od 2 do 4 kapsułek — rano po przebudzeniu, w porze około treningowej oraz przed planowanym snem.

Budujesz masę mięśniową? Odchudzasz się? Postaw na Olimp HMB 1250 Mega Caps®!

Składniki: 86,2% β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171.

 
Informacja żywieniowa: 1 kapsułka 2 kapsułki 3 kapsułki 4 kapsułki
β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia CaHMB,
w tym HMB
1250 mg
1000 mg
2500 mg
2000 mg
3750 mg
3000 mg
5000 mg
4000 mg

1 kapsułka: 1450 mg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.