• TREC Creatine CM3 HMB Fusion 360 Kapsułek

Trec CM3 HMB FUSION to bardzo dobre połączenie jabłczanu trikreatyny i HMB w jednym produkcie.

Gramatura 360 kaps.
Dobierz odpowiednią ilość kapsułek!
Chwilowy brak towaru
93.37
e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty we Wrocławiu w punkcie (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty we Wrocławiu w punkcie (przedpłata) 0
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 16.99
Kurier (Pobranie) 22
Dostępność Produkt chwilowo niedostępny

TREC Kreatyna CM3 HMB Fusion

  • idealne połączenie jabłczanu trikreatyny i hmb w jednym produkcie od cenionej marki trec
  • kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych
  • korzystne jej działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie
  • hmb to bioaktywny metabolit, który powstaje z rozkładu leucyny, czyli niezbędnego aminokwasu rozgałęzionego
  • hmb jest uważany za najważniejszy regulator anabolizmu białek mięśniowych
  • produkt świetnie uzupełni dietę osób intensywnie trenujących

Trec CM3 HMB FUSION. Suplement diety w postaci kapsułek zawierający jabłczan trikreatyny oraz β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia (CaHMB).

Czym jest kreatyna i jak działa?

Kreatyna i jej fosforylowana forma, fosfokreatyna, odgrywają kluczową i scentralizowaną rolę w utrzymywaniu stężenia adenozynotrójfosforanu (ATP) w tkankach o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym, takich jak mięśnie szkieletowe, serce i mózg. Kreatyna jest jednym z najczęściej stosowanych suplementów stymulujących właśnie syntezę fosfokreatyny, zwiększających jej ilość w organizmie oraz wzmacniających efektywność resyntezy ATP w tkance mięśniowej. Kreatyna może również wspierać ćwiczenia o wysokiej intensywności i zwiększać sygnały anaboliczne dostarczane przez bodźce wysiłkowe.

Po co stosujemy kreatynę?

Kreatyna jest powszechnie stosowana w celu zwiększenia stężenia fosfokreatyny, tempa jej resyntezy, a w konsekwencji zwiększenia zdolności wysiłkowych. Ponadto suplementacja kreatyną wspomaga wywołane treningiem przyrosty beztłuszczowej masy ciała, siły i wydajności w krótkotrwałych ćwiczeniach o maksymalnej intensywności. Ma to szczególnie znaczenie w sportach szybkościowo-siłowych. Obecnie najbardziej wszechstronnie przebadaną formą kreatyny pod względem poprawy wydajności jest monohydrat kreatyny. Niemniej jednak jabłczan kreatyny (TCM) wydaje się być równie popularny wśród sportowców, co wynika z przekonania o mniejszej retencji wody w porównaniu do monohydratu kreatyny. Jabłczan kreatyny to połączenie kreatyny z jabłczanem, czyli zjonizowaną formą kwasu jabłkowego. W tej formie przyswajalność kreatyny może okazać się wydajniejsza .

Co to jest HMB?

CM3 HMB FUSION zawiera kwas β-hydroksy-β-metylomasłowy w postaci soli wapniowej. Beta-hydroksy-beta-metylomaślan (HMB) to bioaktywny metabolit, który powstaje z rozkładu leucyny, czyli niezbędnego aminokwasu rozgałęzionego. HMB odgrywa kluczową rolę żywieniową, ponieważ jest uważany za najważniejszy regulator anabolizmu białek mięśniowych, ze względu na jego zdolność do stymulowania mechanizmu zwiększającego syntezę białek. HMB jest szeroko stosowany jako pomoc ergogeniczna; szczególnie wśród kulturystów i sportowców siłowych, którzy używają go do promowania ćwiczeń. Dostępne badania naukowe wskazują, że β-hydroksy-β-metylomaślan może wywoływać szereg korzyści ergogenicznych, w tym m. in. działanie antykataboliczne i anaboliczne.

Jabłczan kreatyny i HMB to świetne połączenie!

Tym bardziej, że kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystne jej działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie. Dotyczy to osób wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywnościi. W porcji dziennej CM3 HMB FUSION znajduje się 3750 mg kreatyny.

Trec CM3 HMB Fusion - 360 kaps.
Porcja:8 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 45
Opakowanie: 360 kaps.
Masa netto : 363.60 g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 8 kaps. % RWS* Na 4 kaps. % RWS*
Jabłczan tri-kreatyny 5000.00 mg - 2500.00 mg -
CaHMB (β-Hydroksy β-Metylomaślan wapnia) 1600.00 mg - 800.00 mg -
w tym HMB 1312.00 mg - 656.00 mg -

Składniki: jabłczan trikreatyny (62 %), β-hydroksy βmetylomaślan wapnia (20 %), otoczka kapsułki [żelatyna, barwnik (dwutlenek tytanu)], substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Produkt może zawierać mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

*% Referencyjna Wartość Spożycia

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.