• TREC Creatine CM3 PRO+ 360 Kapsuek

Jabłczan trikreatyny z inozyną i kwasem alfa-liponowym (ALA) w formie kapsułek.

Gramatura 360 kaps.
Dobierz odpowiednią ilość kapsułek!
Chwilowy brak towaru
92.67
e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty we Wrocławiu w punkcie (płatne przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty we Wrocławiu w punkcie (przedpłata) 0
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 16.99
Kurier (Pobranie) 22
Dostępność Produkt chwilowo niedostępny

Trec CM3 PRO+. Suplement diety w postaci kapsułek zawierający jabłczan trikreatyny, inozynę oraz kwas alfa-liponowy.

  • kreatyna w formie jabłczanu trikreatyny od znakomitej marki trec
  • suplementacja kreatyny związana jest z poprawą wydolności fizycznej o charakterze szybkościowo-siłowym
  • kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych
  • korzystne jej działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie
  • produkt został dodatkowo wzbogacony o inozynę i kwas alfa-liponowy
  • idealna propozycja dla osób intensywnie trenujących

Kreatyna – co to za związek?

Nie ważne czy jesteś stałym bywalcem siłowni, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningami – na pewno słyszałeś o kreatynie. A czy wiesz, czym ten związek tak naprawdę jest? Otóż kreatyna jest substancją endogenną syntetyzowaną w narządach wewnętrznych, takich jak wątroba, trzustka i nerki. Podstawowymi magazynami wolnej kreatyny i jej fosforylowanej formy są mięśnie szkieletowe, mięsień sercowy i tkanki mięśni gładkich. A dlaczego ją suplementujemy? Chodzi o to, że uzupełnienie diety osób aktywnych fizycznie i sportowców różnych dyscyplin w związki na bazie kreatyny wiąże się z poprawą wydolności fizycznej o charakterze szybkościowo-siłowym . A na czym to polega?

Czyli jak działa kreatyna?

Podstawową rolą kreatyny jest wiązanie się z nieorganicznym fosforanem w komórce, tworząc fosfokreatynę. Tym samym służy jako wysokoenergetyczne źródło energii fosforanu do ponownej syntezy adenozynotrójfosforanu (ATP) jako źródło energii do napędzania metabolizmu komórkowego. Kreatyna odgrywa również kluczową rolę w przenoszeniu półproduktów związanych z energią z systemu transportu elektronów w mitochondriach do cytozolu . Suplementacja kreatyny prowadzi do wzrostu poziomu kreatyny w organizmie . Jest to ważne, ponieważ u osób trenujących sporty szybkościowe i siłowe, zapotrzebowanie na ATP jest podwyższone podczas wysiłku fizycznego o charakterze interwałowym. Substratem energetycznym niezbędnym do jego resyntezy jest wspomniana wcześniej fosfokreatyna, która jest niezbędna do syntezy ATP .

Najważniejsze co musisz wiedzieć to, że kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystne jej działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie. Dotyczy to osób wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności . W porcji dziennej CM3 PRO+ znajduje się aż 4617 mg kreatyny.

Jabłczan kreatyny – co to za forma kreatyny?

Jabłczan kreatyny jest związkiem trzech cząsteczek kreatyny połączonych wiązaniem estrowym z jedną cząsteczką jabłczanu. W tej formie przyswajalność kreatyny może okazać się wydajniejsza ze względu na fakt, że jabłczan kreatyny jest stabilną i odporną na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego formą kreatyny.

DAWKOWANIE CM3 PRO+

Jednorazową porcję produktu ‒ 3 kapsułki - popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie na około 30 minut przed posiłkiem.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne iorzechy.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ: Patrz spód opakowania.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy.

SKŁADNIKI CM3 PRO+

Jabłczan trikreatyny; otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – tlenki i wodorotlenki żelaza)B / (substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza; barwnik – tlenki i wodorotlenki żelaza)C / (żelatyna; barwniki – tlenki i wodorotlenki żelaza; dwutlenek tytanu)D; inozyna; kwas alfa-liponowy; substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych). B,C,DPatrz symbol za numerem partii produkcyjnej.

TABELA SKŁADU CM3 PRO+

    9 kap.*

    3 kap.fr)

Jabłczan Trikreatyny         

6156 mg

w tym Kreatyna

4617 mg

Inozyna

900 mg

Kwas Alfa-Liponowy

270 mg

*Dzienna porcja produktu

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.