• Kategorie
  • Szukaj
  • Jabłczany kreatyny

Chcesz zwiększyć wytrzymałość i przyspieszyć regenerację mięśni po intensywnym treningu? A może zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej? Twój wysiłek może wspomóc jabłczan kreatyny. Bogata gama smaków i postaci suplementu w Witalnej Paczce pomoże Ci wybrać produkt w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

TREC Creatine CM3 PRO+ 360 Kapsuek
Produkt chwilowo niedostępny
TREC Creatine CM3 HMB Fusion 360 Kapsułek
Produkt chwilowo niedostępny
Trec Boogieman Guma Balonowa 300 gram
Produkt chwilowo niedostępny
Trec Boogieman Tropikalny 300 gram
Produkt chwilowo niedostępny
TREC Citrulline MAX 120 Kapsułek
Produkt chwilowo niedostępny
TREC CM3 Powder White Cola 500 gram
Produkt chwilowo niedostępny
Trec Boogieman Grapefruit-Limonka 300 gram
Produkt chwilowo niedostępny
Trec Boogieman Cukierkowy 300 gram
Produkt chwilowo niedostępny

Jak działa jabłczan kreatyny?

Kreatyna pomaga zwiększyć zdolność do utrzymania siły i wytrzymałości organizmu podczas aktywności fizycznej. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać właściwości tej substancji, postaw na sprawdzony preparat, którego skuteczność została potwierdzona przez liczne badania. Do takich substancji należą jabłczany kreatyny.

Jabłczan kreatyny to popularna i bardzo dobrze przebadana postać kreatyny. Stanowi połączenie cząsteczek kreatyny i kwasu jabłkowego, zazwyczaj w proporcjach 1:3. Charakteryzuje się wysoką rozpuszczalnością w wodzie i dobrą stabilnością chemiczną. Dzięki temu przyjmowanie jabłczanu kreatyny nie wpływa na gospodarkę wodną organizmu ani na układ pokarmowy.

Właściwości jabłczanu kreatyny

Jabłczan kreatyny wykazuje szereg właściwości dla organizmu:

  • wspomaga budowę masy mięśniowej,
  • wspiera redukcję tkanki tłuszczowej,
  • przyczynia się do poprawy wytrzymałości organizmu,
  • przyspiesza regenerację mięśni po treningu.

Dzięki wysokiej rozpuszczalności w wodzie, jabłczany kreatyny są zazwyczaj dobrze tolerowane przez organizm, co potwierdzają opinie użytkowników.

Dla kogo jest suplementacja jabłczanu kreatyny?

Dobry jabłczan kreatyny jest wskazany dla osób chcących uzupełnić niedobory składników odżywczych spowodowane częstymi, intensywnymi treningami. Suplementacja jabłczanu kreatyny jest zazwyczaj stosowana przez miłośników sportu, zwłaszcza dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych, a także osoby, którym zależy na rozbudowie masy mięśniowej. Preparaty mogą być przyjmowane zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby półamatorsko uprawiające sport.

Suplementacja preparatów z jabłczanem kreatyny powinna odbywać się zgodnie z ustalonym planem, najlepiej opracowanym przez specjalistę: lekarza, dietetyka albo wykwalifikowanego trenera. Ilość i częstotliwość przyjmowanego preparatu należy dostosować do wagi oraz pożądanych do uzyskania efektów. W zależności od indywidualnych potrzeb możliwe jest przyjmowanie suplementów codziennie, w tzw. cyklach albo tylko w dniach treningu.

Jabłczany kreatyny w Witalnej Paczce

Sklep Witalna Paczka oferuje bogatą gamę suplementów diety z jabłczanem kreatyny. Preparaty są dostępne w postaci proszku i kapsułek, w opakowaniach o różnej pojemności, co pozwala na wybór formy i wielkości najlepiej dopasowanych do preferencji. Występują w wielu smakach, takich jak mango, ananas, jabłko, arbuz czy guma balonowa. W ofercie mamy jabłczany kreatyny od polecanych, godnych zaufania marek TREC, 6PAK i OLIMP, gwarantujących wysoką jakość swych produktów. Zapewniamy konkurencyjne ceny suplementów.

W Witalnej Paczce znajdziesz również inne formy kreatyny. Jabłczan jest równie dobrze przyswajalny i przebadany co monohydraty kreatyny, a także stacki kreatynowe. Zaletą naszej oferty jest korzystna cena i duży wybór preparatów.