• Kategorie
  • Szukaj
  • Izolaty białka serwatkowego - WPI

Regularnie trenujesz i chcesz poprawić wydolność Twojego organizmu? Izolaty białka serwatkowego pomogą Ci osiągnąć zamierzony efekt. Suplementy dostępne w Witalnej Paczce dostarczą Ci odpowiednią ilość białek i wspomogą regenerację potreningową.

OLIMP Gainerator Truskawka 1000 gram
Produkt chwilowo niedostępny

Czym charakteryzuje się izolat białka serwatkowego WPI?

Białko jest kluczowym budulcem komórek. Bierze udział w procesach metabolicznych, a także pomaga w regeneracji i tworzeniu masy mięśniowej. Stanowi jeden z najważniejszych składników dla osób aktywnych fizycznie. Nic zatem dziwnego, że wielu sportowców nie wyobraża sobie ćwiczeń bez uzupełnienia ich o stosowanie preparatów białkowych, takie jak odżywki po treningu WPI. Ich zaletą jest też atrakcyjna cena i bogata gama smaków.

Izolat białka serwatkowego WPI (z ang. Whey Protein Isolate) to odżywka charakteryzująca się wysoką zawartością protein, która sięga nawet do 80-90%. Niska zawartość tłuszczów i cukrów sprawia, że białko WPI może być przyjmowane przez osoby nietolerujące laktozy. Izolat białka serwatkowego szybko się wchłania, dzięki czemu dostarcza organizmowi odpowiednią ilość protein w krótkim czasie od spożycia. 

Właściwości i zalety izolatu białka serwatkowego

Izolaty białka serwatkowego WPI zawierają proteiny, aminokwasy BCAA i EAA, glutaminę oraz inne składniki wspierające pracę organizmu. Białkowe odżywki WPI szybko wchłaniają się do krwiobiegu, dzięki czemu sprawdzają się doskonale jako preparaty stosowane po treningu w celu uzupełnienia niedoborów niezbędnych substancji oraz natychmiastowego rozpoczęcia procesu regenerowania mięśni. Ponadto izolaty białka WPI:

  • zwiększają wydajność organizmu,
  • poprawiają metabolizm,
  • przyspieszają regenerację tkanek mięśniowych,
  • wpływają korzystnie na wzrost masy mięśniowej,
  • wspomagają zabezpieczanie tkanek przed procesami katabolicznymi.

Izolat białka WPI ma również wpływ na procesy metaboliczne, przez co może być przydatny w procesie odchudzania. Proteiny dostarczane organizmowi podczas redukcji mogą zwiększyć przemianę materii nawet o 25%. Białko WPI wykazuje ponadto działanie antykataboliczne, co ułatwia budowę beztłuszczowej masy mięśniowej podczas redukcji.

Izolaty białka WPI w Witalnej Paczce

Izolat białka WPI to dobry wybór dla osób aktywnych i sportowców o zwiększonym zapotrzebowaniu na proteiny, które trudno jest dostarczyć wyłącznie za pomocą diety. Sklep Witalna Paczka oferuje izolaty białka serwatkowego od sprawdzonych producentów, takich jak Olimp, Trec i innych polecanych marek, gwarantujących wysoką jakość i czystość swych suplementów diety. 

Izolaty białka WPI są dostępne w różnych smakach: waniliowym, czekoladowym, truskawkowym, jagodowym, a także tiramisu, słonego karmelu oraz wielu innych. Tak zróżnicowany asortyment sprawia, że koncentraty białka serwatkowego WPC i WPI doskonale wpisują się w gusta odbiorców, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Izolat białka serwatkowego w postaci pysznego szejka może zatem stanowić smaczne urozmaicenie jadłospisu. 

Sprawdź również odżywki kreatynowe i inne suplementy diety dostępne w Witalnej Paczce. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówień.