• Kategorie
  • Szukaj
  • Izolaty białka serwatkowego - WPI

Regularnie trenujesz i chcesz poprawić wydolność Twojego organizmu? Izolaty białka serwatkowego pomogą Ci osiągnąć zamierzony efekt. Suplementy dostępne w Witalnej Paczce dostarczą Ci odpowiednią ilość białek i wspomogą regenerację potreningową.

OLIMP Profi Mass Banan 1000 gram
Produkt chwilowo niedostępny
OLIMP Profi Mass Tiramisu 1000 gram
Produkt chwilowo niedostępny

Czym charakteryzuje się izolat białka serwatkowego WPI?

Białko jest kluczowym budulcem komórek. Bierze udział w procesach metabolicznych, a także pomaga w regeneracji i tworzeniu masy mięśniowej. Stanowi jeden z najważniejszych składników dla osób aktywnych fizycznie. Nic zatem dziwnego, że wielu sportowców nie wyobraża sobie ćwiczeń bez uzupełnienia ich o stosowanie preparatów białkowych, takie jak odżywki po treningu WPI. Ich zaletą jest też atrakcyjna cena i bogata gama smaków.

Izolat białka serwatkowego WPI (z ang. Whey Protein Isolate) to odżywka charakteryzująca się wysoką zawartością protein, która sięga nawet do 80-90%. Niska zawartość tłuszczów i cukrów sprawia, że białko WPI może być przyjmowane przez osoby nietolerujące laktozy. Izolat białka serwatkowego szybko się wchłania, dzięki czemu dostarcza organizmowi odpowiednią ilość protein w krótkim czasie od spożycia. 

Właściwości i zalety izolatu białka serwatkowego

Izolaty białka serwatkowego WPI zawierają proteiny, aminokwasy BCAA i EAA, glutaminę oraz inne składniki wspierające pracę organizmu. Białkowe odżywki WPI szybko wchłaniają się do krwiobiegu, dzięki czemu sprawdzają się doskonale jako preparaty stosowane po treningu w celu uzupełnienia niedoborów niezbędnych substancji oraz natychmiastowego rozpoczęcia procesu regenerowania mięśni. Ponadto izolaty białka WPI:

  • zwiększają wydajność organizmu,
  • poprawiają metabolizm,
  • przyspieszają regenerację tkanek mięśniowych,
  • wpływają korzystnie na wzrost masy mięśniowej,
  • wspomagają zabezpieczanie tkanek przed procesami katabolicznymi.

Izolat białka WPI ma również wpływ na procesy metaboliczne, przez co może być przydatny w procesie odchudzania. Proteiny dostarczane organizmowi podczas redukcji mogą zwiększyć przemianę materii nawet o 25%. Białko WPI wykazuje ponadto działanie antykataboliczne, co ułatwia budowę beztłuszczowej masy mięśniowej podczas redukcji.

Izolaty białka WPI w Witalnej Paczce

Izolat białka WPI to dobry wybór dla osób aktywnych i sportowców o zwiększonym zapotrzebowaniu na proteiny, które trudno jest dostarczyć wyłącznie za pomocą diety. Sklep Witalna Paczka oferuje izolaty białka serwatkowego od sprawdzonych producentów, takich jak Olimp, Trec i innych polecanych marek, gwarantujących wysoką jakość i czystość swych suplementów diety. 

Izolaty białka WPI są dostępne w różnych smakach: waniliowym, czekoladowym, truskawkowym, jagodowym, a także tiramisu, słonego karmelu oraz wielu innych. Tak zróżnicowany asortyment sprawia, że koncentraty białka serwatkowego WPC i WPI doskonale wpisują się w gusta odbiorców, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Izolat białka serwatkowego w postaci pysznego szejka może zatem stanowić smaczne urozmaicenie jadłospisu. 

Sprawdź również odżywki kreatynowe i inne suplementy diety dostępne w Witalnej Paczce. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówień.